MANDAL


             Gözat

Ürün Kodu 5997

129-MANDAL 12 Li

Koli İçi Adedi 96

Min Sip Adedi 6

Akrilik  mandal, kıyafetlerinizi çamaşır ipine veya çamaşırlığınıza kolaylıkla asmanıza yarar ve çamaşırlarınızda iz bırakmaz.

Maksimum Ömür

Mandal her evin ihtiyacı. çamaşır asılmayan ev yoktur. Akrilik 4’lü mandal,dayanıklılığı sayesinde uzun bir kullanım süresi vardır, hemen eskimez ve bu da ev ekonominize katkı sağlar. Akrilik  Mandal seti, hem ekonomik hem de dayanıklı olması sebebiyle sıklıkla tercih edilen bir üründür.

Çamaşırlarınız Akrilik Güvencesine Emanet

Akrilik  Mandal seti, anti-bakteriyel olduğu için hijyeniktir ve küflenmeyi önler. Kaliteli yapısıyla içerisinde çelik bulundurmadığı için paslanmaz ve akrilik  mandal kıyafetlerinizde pas izi bırakmaz. Bu yüzden güvenle kullanım sağlar.Akrilik mandal, sert ve yaylı yapısıyla çabucak dağılmaz. Akrilik mandal seti,kıyafetlerinizi kaydırmaz, kötü hava şartlarına uygundur, kıyafetlerinizin uçup gitmesi endişesini önleyecektir.

Pratik Kullanım ve Şık Tasarım

Akrilik  mandal,temiz kıyafetlerinizi asmakta oldukça işinize yarayacak ve sıkıca kavrama özelliği ile eşyalarınızın rüzgarda uçmasını önleyecektir. Tarzınızı yansıtan, dikkat çekici soft renk tonları ile estetik bir görünüm sağlar. Pratik kullanımlı ve yararlıdır, renkleri ile ise hem zarif hem de dekoratiftir. Dış yüzeyindeki kristal parlaklığındaki tasarımıyla göze hitap etmektedir. Genişçe açılan ağzı sayesinde eşyalarınızı kolayca kavrar ve sıkıca tutar.

Özellikler ;

  • Akrilikten üretilmiştir.
  • .Depa Markasıyla %100 Yerli Üretimdir.

Ölçüler ;

En : 13,5

Boy : 15

Yükseklik : 4,5

Paket : 24 Adet
 
1 
mx7taf5gqmd|PkkBSquwW0A94cMwT2GfeQ3QCB9IxX0B+BugahwNCnqM9w==
mx7taf5gqmm|PkkBSquwW0A94cMwT2GfeQ3QCB9IxX0B+BugahwNCnqM9w==