KAPAK


             Gözat

Ürün Kodu 5990

130-ÇOK AMAÇLI KAPAK

Koli İçi Adedi 96

Min Sip Adedi 6

EWs Akrilik Bardak Kapağı iş yerlerinizde, evinizde sıcak ya da soğuk bir şeyler içmek istediğinizde bardağınızın içerisine toz girmesini engelleyecek ve ısıyı muhafaza ederek içeceklerinizi daha uzun sürede tadını çıkararak içme imkânı sağlayacaktır.

Ürün İçeriğinde Bulunan Malzeme ve Renk

EWs Akrilik Bardak kapağı mutfakların son zamanlarda gözde ürünü olan akrilik malzemeden imal edilmiştir. Şeffaf renktedir.

Bardak kapağı hijyenik ve sağlıklı olması ile bilinen akrilik malzemeden üretilmesi sebebiyle oldukça kullanışlı olup mikropların barındırmasını engelleyici özelliği vardır, içecekler ile temasında herhangi bir sakınca yoktur. Kesinlikle koku yapma gibi bir sorun yaşamazsınız ve bardağınızdaki içecekleri tozlardan ve ortamdaki mikroplardan korur. Bardağınızda bulunan içeceklerin dökülmesini de engelleyerek özellikle çocukların içeceklerini güvenli bir şekilde tüketebilmesini sağlayacaktır. Aynı zamanda yarım kalan içeceklerinizin ağzını EWs Akrilik Bardak Kapağı ile kapatarak daha sonra içmek istediğinizde herhangi bir hijyen endişesi yaşamadan içeceğinizi yudumlayabileceksiniz. Ürünümüz kristal parlaklığına sahiptir. Şeklinde herhangi bir bozulma olmadan bulaşık makinesinde yıkanabilir. Akrilik özelliği sayesinde leke tutma, sararma gibi sorunlar meydana getirmeden uzun yıllar kullanım olanağı sağlar. Bütün bardak modelleri ile uyumlu olarak kullanılabilir.

Üretim Yeri ve Markası 

EWs Akrilik Bardak Kapağı sağlığınıza her zaman değer veren ve bütün ürünlerini bu anlayışla üreten Depa markası kalitesiyle Türkiye’de üretilmiş olup siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunulmuştur.

Özellikler ;

  • Akrilikten üretilmiştir.
  • Bulaşık makinesine girebilir.
  • Kristal parlaklığındadır.
  • Mikrop ve koku barındırmaz.
  • Kapağı sayesinde tozlardan koruma sağlar .
  • Depa Markasıyla %100 Yerli Üretimdir.

Ölçüler ;

En : 10

Boy : 13,5

Yükseklik : 1,5
 
1 
mx7taf5gqmd|PkkBSquwW0A94cMwT2GfeQ3QCB9IxX0B+BugahwNCnqM9w==